| IIIx333III a întrebat:

Azi ma voi duce in Tineretului cu doua colege. Ne vom plimba si maim multe... Iar eu as vrea sa intampin primavara imbracata in ceva subtire.
Credeti ca in: fusta scurta de blugi, tricou si geaca neagra de raiat imi va fi frig? Si cu niste tenesi in picioare. Ar trebui sa imi iau si dres/colanti? Ce ar trebui sa port? Cum imi pot prine parul? Ofer funda pentru cel care imi da cel mai lung raspuns.

Răspuns Câştigător
| Liniuta a răspuns:

La ora asta este destul de OK afara.Eu zic sa-ti pui un dres de culoarea piciorului.Iat`ti un tricou de tip "revista/ziar" si incearca sa inlocuitesti geaca negra de raiat cu o jacheta de piele care de obicei se gaseste la Mango.Din aceea scurta(cred ca stii despre ce vorbesc).
Daca iti este frig poti sa-ti iei niste colanti negri, simpli dar nu foarte grosi.
Geaca->ii poti ridica manecile si`ti poti purta bratari colorate sau simple de aceeasi culoare.
Parul-> drept fara nici un accesoriu
sau
il poti tapa in numai in spate si iti poti lua o bentita negra sau o fundita.
sau
2 codite lejere

Have Fun! :*
Funda? puppy dog eyes

1 răspuns:
| pinkystyleツ a răspuns:

Doamne daca te imbraci asa o sa te duci acasa varza! Imbracate mai cu blugi lungi,un tricou si o ea eleganta la gat.Iar tenesii sunt perfecti. Daca ai placa intindeti parul si lasati-l pe spate daca nu prindeti-l frumos triunghi in fata se va vedea frumos, iar ca sa mai adaugi ceva iti poti pune o mica gentuta intr-o parte in care sa iti tii cheile, telul.etc.Daca chiar tii sa te imbracii in fustita ia-ti totusi colantii ca timpul te poate pacalii. Sper sa te distrezi, pa-pa. Funda?