| Zambaretu1 a întrebat:

Sunt negru pe maini si picioare. Nu, nu este culoarea mea natural, m-am inegrit pe timpul verii si nu cred ca se mai ia.
O crema, ceva. sa-mi albesc pielea putin mai deschisa?

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Cum adica te-ai inegrit?
daca te-ai bronzat o sa se duca de la sine in timp, cateva saptamani. fa zilnic dus si e ok, eventual poti apela la un exfoliant de piele pentru a grabi procesul.
daca te-ai patat cu ceva spala-te... daca te-ai inegrit asa de la sine e posibil sa fie o boala de piele si trebuie sa consulti un dermatolog.

| mariusburcea a răspuns:

Nu e nici o urgentza, e de la bronzare, si te asigur eu ca in 2-3 saptamani, ti se va albii pielea la loc.winking bafta