| Zambaretu1 a întrebat:

M-am inegrit foarte tare pe maini si picioare, acum 1 an. Si nu stiu cum sa scap de culoarea asta prea inchisa.
O solutie/crema/ceva natural care sa albesc pielea cu o nuanta/doua, stiti?

Răspuns Câştigător
| Alexandra4012 a răspuns:

Eu inca nu am auzit de asa ceva, dar iti recomand sa te duci la o farmacie, gen Sensi Blue, si sa intrebi acolo. Daca farmacistul/a zice ca nu exista, nu te descuraja. Parerile sunt diferite de la om la om. Poti sa mai incerci pana gasesti un raspuns concret. Funda?