| Zambaretu1 a întrebat:

M-am inegrit foarte tare pe picioare. Eu fac fotbal, si practic antrenamentele in soare, si sunt si pe maini si pe picioare, f negru. Ziceti-mi o crema ceva sa deschida putin culoarea happy. Multumesc f mult.

5 răspunsuri:
| BlakeLively a răspuns:

Cauta la Magazin crema de calmare dupa soare. Te dai cu ea in fiecare zi, de 2/zi, si eviti soarele 4-5 zile cam asa. Am patit si eu vara trecuta, si folosind crema parca mi s-a dus bronzul.

| Fayree a răspuns:

~ Cauta la magazin, sigur vei gasi ceva crema hidratanta :*.

| OanaBeautiful a răspuns:

Foloseste un gomaj exfoliant la fiecare dus, creme hidratante dupa si ai grija sa nu te mai expui la soare fara sa fi folosit o crema cu factor mare de protectie solara.
Sper ca te-am ajutat big grin