| alesia_7300 a întrebat:

Sunt o fata de 10 ani in clasa a IV -a A si vreau ca baieti sa ma placa ati putea sa-mi dati niste sfaturi
dar sa stiti ca la haine, doamna invatatoare nu ne lasa sa venim decat in uniforma

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

Fi tu însăţi!
Nu poţi să forţezi pe cineva să te placă, dacă el nu vrea.

Baftă!

11 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu crezi ca la varsta ta e bine sa te preocupe cartea si jocurile copilariei, de ce baietii la varsta asta? Ai tot timpul sa te placa baietii, mai las-o usor cu hormonasii... deja au aparut prea devreme!

| Nymphetamine a răspuns:

La ce-ti trebuie la varsta ta sa te placa baietii?raised eyebrows
Vezi'ti tu copila de scoala.straight face

| Nymphetamine a răspuns:

Tu lasa din astea si continua sa te joci cu papusile, nu cu cocoseii.straight face

| Deĺααα a răspuns:

:d Io zic ca asa cum esti e bine.stai si uh sa faci 13 ani. ca la 10 ani esti mica. straight face Adic no. daca vrei un prieten [gagic '] de la 14 ani is sus e cel mai normal.

| aBunchOfSmiles a răspuns:

Ai 10 ani, nici macar n-ai perioada aia speciala si tu deja te gandesti la baieti. BAga-ti mintile in cap si pune-te cu burta pe carte caci astfel peste cativa ani o sa fii cu cartea pe burta daca intelegi ce vreau sa spun.

| Miky_1180 a răspuns:

Daca va lasa numai cu uniforme poti sa folosesti accesorii gen o esarfa, un ceas si cate un accesoriu micut de par, incearca sa incerci coafuri noi dar nu exagera :] nu te machia mult putin luci de buze si rimel ajunge, e bine si de loc esti frumoasa asa cum esti la varsta de 10 ani:]

| ElenaGeorgi a răspuns:

Ai doar 1o ani, si deja te gandesti la baieti? Si nu doar unu, vrei mai multi. Eu zic sa iti vezi de scoala!

| Elenuca3567 a răspuns:

Sfat: asteapta sa mai cresti, traieste-ti copilaria, fii fata isteata iar baietii te vor placea cand iti va veni vremea!

| anca18 a răspuns:

Ai probleme grave fato! cine iti baga in cap asa ceva la 10 ani?
mai asteapta sa mai cresti si apoi sa te placa baietii, pentru ce ai nevoie de asta acum? vezi-ti de scoala momentan si lasa prostiile astea.

doamne ce generatii vin din urma sigh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prea mica pentru dastea...asteapta sa mai cresti... ceva in jur de cls a VII-este ok

| dzzay a răspuns:

Pai mai bine resprecta uniforma, si in timpul liber poarta ceva cat mai sexy!