| Ramonaaaa a răspuns:

Încălţămintea cu şireturi o poţi asorta la skinny blue jeans, la blugi scurţi.Nu îi purta la blugi evazati, blugi negri.Îi poţi încerca şi în combinaţie cu blugi coloraţi.
Balerinii pot fi purtaţi la skinnz blue jeans, la fuste de toate felurile(volănaşe, tip creion) şi rochiţe casual.

8 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Ambele perechi de încălţăminte cu şireturi sunt decente, chic(dacă sunt combinate cu ceva poate puţin mai colorat!) şi potrivite pentru o zi obositoare (sau nu!) la liceu.
Balerinii sunt superbi.Am vrut şi eu să îi cumpăr de la copii (port 35!) dar nu mai aveau decât 32 frustrated.
În orice caz, sunt simpli, chic, casual dar în acelaşi timp eleganţi, potriviţi la aproape orice ţinută :X.
Ai 3 de da şi un "Poartă-le cu încredere! "

| Roxanna197a a răspuns (pentru Ramonaaaa):

Da cu ce sa ii asortez? Ceva pozehappy:*Multumesc pentru raspunsuri:*

evenso
| evenso a răspuns:

Ai 3 de DA happy

| Bondarel99 a răspuns:

De ce nu ar fi? numai ca mie nu imi plac nr 1...

| măcheamăăăî a răspuns:

Cu sigurantawinking

| positivity a răspuns:

Toate perechile sunt perfecte pentru liceu, dar nu numai. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde si de tinuta, pe primii nu i-as vedea neaparat la liceu dar repet, depinde si de tinuta.

| scarletjo a răspuns:

Buna! Sunt foarte frumosi si potriviti pentru liceu.Ii poti asorta cu o pereche de blugi inchisi la culoare(skinny) cu talie normala si o camasa body(intr-o culoare care te avantajeaza) iar la gat poti asorta o esarfa colorata din matase.