| Beibii a întrebat:

Sunt reprezentant Lady's ( Metropolitan ). Am comanda de 170 de lei. ( 1 mil. 700 ). Cat platesc la posta cand vine comanda, tinand cont ca discountul este 25%.

Răspuns Câştigător
| SugarAndSpice a răspuns:

127. 5 lei. Bye

2 răspunsuri:
| criss10 a răspuns:

INFINITY:cosmetice,parfumuri,bijuterii,textile,detergenti,electice,electronice,papetarie,art. uzcasnic,imbracaminte.comisioane 15-30%,livrare prin curierat.Termen de plata a fact 30 zile.Vizitati catalogul on-line http://www.infinity-trade.ro
E-BIJU-o bijuterie este mereu un cadou perfect.
catalog www.ebiju.ro Termen de plata a fact 28 zile inscrirea doar in 10 min.
AVON-catalog on-line www.avoncosmetics.ro termen de plata 16 zile,+cadouri la fiecare comanda (ex prima comanda 25% comision factura +perle de bronzat(in val de 40 lei ) cadou.Mai multe detalii raceancecilia@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat scrie pe calcularor cand dai comanda