| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa devin reprezentant Lady's. Dar mai intai am o intrebare... dupa ce dau comanda ea vine prin curier la adresa sau prin posta? Multumesc dau funda!kiss(Skz categoria >:")

9 răspunsuri:
| Allexutsa_8314 a răspuns:

Buna, eu sunt reprezentant Lady's...comanda vine prin curier direct la tine acasa. Sper ca am fost de folos

| diana_4078 a răspuns (pentru Allexutsa_8314):

Multumesc frumos!:*

| ConsTiintA a răspuns (pentru Allexutsa_8314):

Bai, fata a zis ca vrea sa se inscrie la ladys nu la oriflame, si comanda vine si prin posta daca vrei dar si prin curier tu alegi, si plus de asta in anumite localitati ai curier gratis

| Allexutsa_8314 a răspuns (pentru ConsTiintA):

Si ti se pare ca i-am zis de oriflame? eu i-am spus de lady's...si la lady's comanda vine prin curierwinking

| NicollHellen a răspuns:

Aceste oferte cum vi se par? http://ladys-business.blogspot.gr/;)

| Mi16 a răspuns:

Te`ai facut reprezentant? Cum e? happy

| diana_4078 a răspuns (pentru Mi16):

Da e foarte ok!happy

| Mi16 a răspuns (pentru diana_4078):

Si eu m`am facut intre timp, ieri am dat a doua comanda. Daca vrei add mady.ioana97 si mai vorbimwinking

| ButterflyM95 a răspuns:

Heey:*!
Mai vrei sa devii reprezentant Avon? Sau Ladys?
Nu este o responsabilitate,daca nu ai comenzi, nu comanzi si gata, sau daca vrei, poti renunta oricand, comanda vine unde alegi tu.
Te astept cu un sms.Te pupiicc:*:*