| YepIsSuspended a întrebat:

Sunt satena aproape blonda, am ochi verzi si sunt inalta si slaba, ce haine mi-ati recomanda, si daca puteti sa imi dati niste situri de shopping online de haine plz!

8 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Www.starshiners.ro
Prea mf hainele:D

| alexa a răspuns:

Cat mai colorata nicidecum negru
albul da volum si merita sa. l incerci mai ales acum k e vara si daca esti bronzata vine foarte bine
incearca sa. ti pui in evidenta calitatile si nu defectele, pentru a nu da in banal
incearca de asemenea si hainele mai voluminoase, rochitele topurile pentru a ascunde faptul ca esti slaba
dar eu zic insa k cel mai bine sa te bucuri de acest fapt pentru ca multe fete se chinuie sa slabeasca si nu au norocul asta
winkingbafta

| eek a răspuns:

Www.tuatara.ro gasesti orice acolo.haine fete/baieti, papuci etc.
eu le recomand tuturor romanilor sa se imbrace cu bun simt.
de exemplu femeile mai plinute pu purta niste bluze mai largute...sau stanse in laie cu un elastic/curea.astfel incat materialul de sub curea sa ramana evazat si cret.
nu stiu daca va intereseaza cum se imbraca oamenii. dar pe mine pur si simplu ma oripileaza.cand vezi cate o femeie de asta mai grasa cu un maieu stamt pe corp.si mai ales pana in talie.imi vine sa mor.cand vezi ca i se cunosc straturile de grasime prin maieu.asta e prea de tot.sau la baieti.vad adesea tricouri roz. wtf? sau maieuri din alea cu gaurele f mici si dese.sunt oribile.sau in echipament sportiv.bineinteles trebuie sa scrie cat casa ca e de la "NIKE", "ADISAS", "puma" etc.eu consider ca o haina nu trebuie sa fie neaparat de firma ca sa o imbraci.atat timp cat sat bine pe tine si iti avantajeaza corpul.si te scoate in evidenta.intr un mod placut .desigur.nu mai conteaza de unde ai comparat o... sau mai sunt pustoaicele de 15-16 ani care se imbraca mai ceva ca alea de la bordel...deci chiar zilele astea am vazut vreo 8 fete cu niste pantaloni foarte scurti .cum sunt acele fuste in forma de lalea. dar erau extrem de scurti. ziceai ca sunt boxeri.si se mai mira de ce se leaga lumea de ele pe strada.pai cum sa nu faca asta cand se imbraca mai sumar decat tarfele de la coltul strazii...cred ca asa sunt mai "sexy".mai atragatoare. mie nu mi dau decat impresia de zdrente.pitipoance.aa.si am uitat sa va spun ca detest paietele.pe orice tip de haine. tricouri.maieuri. bluze. pantaloni. fuste.rochii...mi se par de prost gust.
nu spun ca nu e frumos sa te imbraci mai provocator. dar intr un mod subtil si placut.nu ca la gara.:P

| eek a răspuns:

Si tie iti recomand. daca ai pielea bronzata sa porti mult maro.galben.crem...visiniu.happy asta s ar potrivi.mai ales ca ai ochii verzi si parul saten deschishappy

| inna a răspuns:

Www.quelle.ro

Eu mi-am comandat de aici.

| YepIsSuspended explică:

Ms mult!:*

| florar a răspuns:

Orice culori. e- bay, e-buy.

| amenajaritv a răspuns:

Www.MagazineOnlineHaine.ro gasesti maimulte oferte de haine online de la mai multe magazine