| DeeaLove4 a întrebat:

Voi cum vreti sa fie prietena voastra.Care e aproape de mine dau Funda:*

1.Satena,blonda sau bruneta.
2.Grasa slaba sau plinuta(potrivita)
3. Ochi caprui, albastri sau verzi.
4.Par lung sau scurt.
5.Fitoasa sau de gasca?

Răspuns Câştigător
| Casyan001 a răspuns:

Buna eu as vrea sa fie 1.Satena, 2.plinuta, 3. Ochi verzi, 4.Par lung, 5.de gasca, si ai mai uitat ceva 6. frumoasa, 7.desteapta.

4 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

1. Blonda
2. Potrivita
3. Caprui
4. Lung
5. Cui ii plac fitoasele?

| Alexddu99 a răspuns:

1. Satena
2. potrivita
3. par lung
4. de gasca

| amytzzu2000 a răspuns:

Pai nu-s baiat,dar iti spun cum arat: satena, slaba ochi caprui, par lung, de gasca ca eu nu sunt ca fetele alea care comenteaza, arata ca fufele, etc.

| Rennata a răspuns:

Buna,eu as vrea sa fie prietena mea in urmatorul fel!:1.Satena2.potrivita3. Ochi caprui 4.Par lung de gasca nu stiu dar nu as vrea sa fi fitoasa pentru ca nu imi plac fetele fitoase:X:*