| MihaLoveYou a întrebat:

Ce haine se potrivesc daca esti inalta, slaba, satena, si cu ochi caprui?

Răspuns Câştigător
| georgiana37 a răspuns:

Http://www.fashionup.ro/......_extra.jpg
ceva de genu adica jeansi o bluza(tricou depinde de anotimp) nu prea lunga nici scurta cu o curea pe mijloc o pereche de ghetutze nici prea lungi nici scurte(aici tot depine de anotimp) si gata tinuta.

2 răspunsuri:
| Dizzy a răspuns:

Bunabig grin.eu sunt inalta, slaba, satena cu ochii verzilaughing.deci.cu bluze/tricouri mulate.blugi pana... fuste drepte(deasupra genunchiului)...si eu ma mai imbrac si sport.blugi drepti tricou mulat si hanorac.in fine.eu cred ca trebuie sa te mbaci cum iti place si cat mai comod.winking. sper ca ti-am fost de ajutor

| retouchan a răspuns:

Buna! Daca esi inalta, slaba, satena si cu ochi capriu ti s-ar potrivi haine cat mai sport, nu ma refer la trening, dar la ceva cat ma comod, de exemplu o pereche de blugi stramti, un tricou...sau daca vrei poti purta si fusta-rochie(nu lunga, mai scurta), eu asa ma imbrac cat mai sport(eu sunt mai baietoasabig grin)caci si eu sunt slaba, inalta, bruneta si cu ochi caprui!winking