| alexandradana a întrebat:

Sunt SATENA momentan si as dori sa imi schimb culoarea parului sa il deschid sar nu stiu daca m.ar avantaja deoarece sunt grasuta am ochii caprui si tenul il am deschis va rog ajutati-ma cu un sfat

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Si eu am ochii caprui si tenul deschis si de cand m-am facut blonda toti imi spun ca imi sta "genial"happy eram aproape bruneta si mi se parea ca sunt prea palida la fata si imi scotea toate imperfectiunile tenului in evidenta,acum tenul meu pare mai curat pentru ca nu mai este contrastul asa mare.
Nu e adevarata treaba ca blondele sunt proaste(majoritatea blondelor de la noi sunt vopsite,trebuie sa fii cretin sa pui eticheta asta cand cineva isi schimba culoarea parului).
Eu,de cand m-am vopsit,pe bune ca sunt mult mai desteapta, am mai multa incredere in mine si invat cel mai bine din clasa, deci nu are nimeni de ce sa spuna ca blondul ma face proasta.
Eu zic sa incerci, o sa-ti stea bine cu siguranta si daca nu iti place, te faci la loc culoarea ta naturala...nu te mai lua dupa toti prostii care pun etichete in stanga si dreaptabig grin nu au altceva de facut
Nu e o intrebare proasta, si eu am meditat muuuult inainte sa fac schimbarea astahappy dar sigur ca un baiat nu poate sa inteleaga...

| neutrino a răspuns:

Te faci blonda si atunci nimeni nu va mai avea si pretentia sa gandesti.

| alexandradana explică (pentru neutrino):

Neutrino doare prostia?

| neutrino a răspuns (pentru alexandradana):

Tu stii foarte bine raspunsul acestei intrebari, pentru ca tu vii pe TPU cu aceste intrebari pline de prostie. Cred ca daca exista, sigur castigai titlu de proasta zilei pe TPU. Seara buna.

| Madut a răspuns:

Buna alexandra. eu zic un sa il faci o ciocolata calda sau un castaniu mai inchis te-ar avantaja ai ochii caprui.
P.S. Ai gresit categria unde sa postezi intrebarea.happy