| KaanNoah a întrebat:

Sunt siteuri de pe care daca cumperi o pereche de incaltaminte, pe cea dea 2-a o primesti gratis. Adica adaugi in cos 2 perechi de incaltaminte si platesti doar 1. Sunt de incredere? A mai cumparat cineva?

2 răspunsuri:
| Ale5184 a răspuns:

Depinde de site. Daca au oferta asta si o pereche de tenisi e 400 lei ( initial fiind cam 300) si a doua gratis, cred ca e de incredere. Daca initial erau 400 si acum sunt 300 plus o pereche gratis, e înșelătorie. Orienteaza-te dupa preturi/review-uri daca sunt

| KaanNoah explică (pentru Ale5184):

Pai am gasit siteuri la care daca cumperi si adidasi de 70 lei iti da una free.