| PixCuGel a întrebat:

Sunt slaba.Am 1.63 m si 50 de kg.Ami este rusine sa port pantaloni scurti si fustite si imi plac foarte mult, nu mai zic de tocuri pe care le adorcrying sunt foarte complexata.Cum pot sa ma imbrac si eu?:-

8 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Ha? esti crazy? eu am 1`65 si 48 de kg( trebuie sa am, macar 50laughing ) + ca sigur sunt mai mare ca tine, am 19 ani.si NU sunt deloc complexata, din contra.crezi ca era mai bine daca erai grasa?raised eyebrows ok uneori am si eu momente cand zic ca blugii stau pe mine ca naiba, dar totusi. port pantaloni scurti si fustite toata vara.asa este, evita colantii negrii : pe mine ma fac sa arat ca un scheletlaughingasa ca bucura`te ca esti slaba. PS: aokautone se spune "imbraci " nu "inbraci"raised eyebrows

| Metamorphose a răspuns:

Crezi că cam așa sunt și eu? Adicăăă...no. Nici eu nu mă simt bine. Și nu, nu e adevărat că dacă mănânci fast-food te ingrași. NU E ADEVĂRAT DELOOC! Facci doar celulită. (da, și fetele slabe au celulită). Eu zic să te imbraci cum te simți tu mai bine. Adică ce mai contează ce cred altii? ă, dacă te intrebi, DA si mie mie ciudă când văd câte o de asta care aratăă super bine, cu tot tacâmu si mai toti o bagă in seama. Da no, asta-i viata noi.ne facem modele. Apropo evită ..ciorapii, colantii negri. Subtiaza mai tare piciorul. Nu mai stiu ce să iti zic. Baftă!

| CityOfSatan a răspuns:

Asta e o gandire efectiv infecta! Esti slaba fata, nu grasa! Oricum dupa inceperea vietii sexuale te vei ingrasa putin! Poarta blyze bufante, evita culorile inchise, ia cele 3 mese pe zi, plus gustare intre ele, si simte-te bine in pielea ta!

| Areen a răspuns:

Lol straight face. Cum dracu sa fii complezata daca esti slaba. Poarta dracului rochii, fuste, pantaloni scurti, ca arata super-bine pe corpul tau. Hai frate. Cum dracu sa fii complexata ca esti slaba?! Asa gandire nu am mai intalnit, sa mor eu...

| Evelyn666 a răspuns:

Scumpo... ar trebui sa ai complexe daca ai fi rahitica... Daca tii asa de mult sa mai pui kilograme pe tine mancarea nesanatoasa [ cum ar fi fast-food`urile, dulciurile etc. ] iti va fi de foarte mare ajutor happy.

| ChaseTheMonster a răspuns:

Sa inteleg, esti complexata ca esti slaba?

| nokautone a răspuns:

Daca nu le place la unora nu trebuie sa nu te inbraci

| dianamadalina a răspuns:

Ai putea purta pantaloni pana la genunchi sau de trei sferturi si fuste putin mai lungi
sper ca te-am ajutattongue