| SOriilica a întrebat:

As putea sa ma imbrac de PASTE cu pantaloni scurti, m-as face de rusine? voi ce ziceti?
P.S ESTE NOAPTEA. (FUNDA )

Răspuns Câştigător
| EAlice a răspuns:

Depinde, intr-adevar de starea vremii, dar tu te referi la noaptea de inviere? Adica, la biserica? Daca e asa. sfatul meu ar fi sa porti pantaloni lungi, daca aceea sunt scurti -scurti. Insa, na acum, daca tu chiar vrei sa ii porti atunci, na! cine te poate opri. Insa ii poti purta fb si ziua, e mai caldut...

7 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Nu doar ca ai ingheta de frig dar sa mergi la inviere(adica la biserica) cu pantaloni scurti nu este indicat.Iti trebuie o tinuta mai potrivita, niste pantaloni lungi ar fi mult mai potriviti.Parerea meawinking

| MissMarina a răspuns:

Poi depinde cum va fi vremea..mai ales ca noaptea este cam rece, dar daca nu ti-e frig..de ce nu? Plus ca Pastele este in mai, cred ca va fi cald pe atunci. Si nu ai de ce sa te faci de rusine, nu cred ca, daca o sa ploua o sa mai mergi in pantaloni scurti laughing.Dar daca o sa fie caldut poti merge linistit :*

Funda? puppy dog eyes

| William a răspuns (pentru MissMarina):

E fata, il cheama Anda. Si asa cum ai zis si tu depinde cum o sa fie vremea. Totusi sper ca nu are de gand sa mearga la biserica in pantaloni scurti.

| MissMarina a răspuns (pentru William):

laughing)))) il cheama Anda? raised eyebrows laughing))

Ziceam si eubatting eyelashes

| William a răspuns (pentru MissMarina):

Asa are numele andda andaa. laughing

| MissMarina a răspuns (pentru William):

Bine laughing)

| Love8D a răspuns:

Ar trebui sa porti pantaloni lungi pentru ca seara e mai frig si in pantaloni scurti ai ingheta, sau ai putea sati ei o fusta mai lunga.Pantaloni scurti de pasti nu prea merg pentru ca totusi este o sarbatoare si trebuie sa te imbraci decent.Dar daca tu vrei sa porti pantaloni scurti e problema ta.Sa nu-ti fie frica sa arati cine esti si ce stil iti place. Poartai daca vrei, dar nu uita sa te uiti la buletinul meteo.
Succes in a alege ce e bine.