| DmnProfesoara a întrebat:

Te poti bronza daca porti un BB cream pe fata? M-am plictisit de raspunsuri fara machiaj la plaja. Am acnee severa si normal nici n-ar trebui sa-mi expun fata la soare timp indelungat,insa vreau sa ma bronzez putin,pentru ca sunt alba,alba, alba. As vrea sa stiu daca a folosit cineva BB cream si a putut sa se bronzeze.

Răspuns Câştigător
| Iulia_Iuliana_2000 a răspuns:

Da. Nu are nimic daca folosesti si te bronzezi insa sa nu te uzi pe fata daca te duci la mare fiindca fondul de ten in contact cu sare.te va ustura si te vei inrosi putin