| adrryana a întrebat:

Tenul meu este foarte deschis. Uneori și cea mai deschisa nuanță a unor fonduri de ten e prea închisă pentru mine. Sunt satena și vreau o schimbare, vreau sa mă vopsesc. Ce culoare credeți ca mi s-ar potrivi.

M-am gândit și la un blond deschis, spre alb, poate chiar gri.

Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Depinde de culoarea ochillor

| MariaMary122333 a răspuns:

Buna! Poti incerca sa te faci blonda.
Frumos, si eu am tenul mai deschis, dar nu ma machiezhappy
Cred ca depinde de multe aspecte, dar daca ai un ten asa de deschis, fa-te blonda! Mie mai imi place si acel verde cu gri, ca al Andreei Balan, e frumos. Gandeste-te si dupa vezi cum iti va sta!