| breaktherules a întrebat:

Ce culoare sa imi vopsesc parul? sunt bruneta naturala, ochii caprui-negri, tenul mediu! mentionez ca as vrea o culoare mai deschisa, ce nuanta de blond mi s-ar potrivi? dar roscat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La breunete nu le sta prea bine vopsite blonde, dar daca iti place...de ce nu?
Cred ca la brunete le sta foarte bine roscate, ceva de genu: http://www.sodahead.com/......on-473400/

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Depinde ce nuanta de blond sau roscat ti-ar placea; oricum cred ca la tenul tau ar merge orice culoare, dar cred ca cel mai bine ti-ar sta roscata.
Bafta!

3 răspunsuri:
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Pai nu te vopsi roscat iti va sta urat de fapt culoarea e urata
uite aici cateva nuantnte sper ca te-am ajutat fundita?

| Tiffany89 a răspuns:

Eu zic sa nu iti vopsesti parul...nu e sanatos.

Cand o sa ai fire albe poti sa ti-l vopsesti. dar daca nu e o prostie

| AntoniaFollowill a răspuns:

Buna, nikolle.

Eu zic sa incerci un castaniu deschis... spre blond. Si dupa vezi daca se merita sa te vopsesti blonda sau nu. Cat despre roscat e o culoare foarte dificila:].

Pupici>big grin