| Butterflyaly a întrebat:

Tinctura de propolis este buna pentru petele pe care le-au lasat cosurile? Daca da cat trebuie salata pe fata?
funda

Răspuns Câştigător
| EJelly a răspuns:

Hello. Eu folosesc asa ceva si da, este cea mai buna! atat pentru cosuri, cat si pentru pete.happy O aplici seara, o lasi sa intre in piele (o parte se mai si evapora, fiindca are alcool) si dormi cu ea pe fata. Dimineata trebuie sa o speli cu ceva mai special. Apa simpla nu scoate galbeneala de pe fata. Poti incerca cu un sapun Dove cremos, bun si el la pete, sau cu o lotiune usoara (astringenta sau nu), ca cele de la avon/oriflame-sunt ieftine si destul de okhappy :*