| Anka_2708 a întrebat:

Am o problema... m-am dat cu Tinctura de propolis pe fata, pentru cosuri, cosurile mi-au disparut, dar mi-au ramas niste pete, parca ar fi multa murdarie, m-am spalat de foarte multe ori pe fata si cu sapun si fara, in speranta sa imi dispara petele, dar nu reusesc nimic.
Va rog mult de tot, ma poate ajuta cineva sa imi dispara petele cat mai repede?
VA ROG MULT DE TOT!
Multumesc!
Dau fundita kiss

3 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Crede-ma nu este nimic.Altatdata pune pe o vata tinctura si apoi lasa-o putin sa isi faca efectul apoi spalate rapid. Tu ce doresti mai mult:Cosuri sau pete? Mai gandeste-te! Pupik. fundita?

| Bubbles a răspuns:

Asteapta ca poate iti dispar petele... daca nu ti-au disparut in cateva zile du-te la medicul de familie zi spune-i sa-ti prescrie o reteta pentru o solutie pe nume 'Zineryt'... cu solutia aceasta ma dau si nu mai imi apare nici un cos. daca te duci la farmacie cred ca costa 33 de lei... cu reteta o iei pe gratis... pup

| jolie a răspuns:

Incearca sa te mai dai cu tinctura si spalate cu ceai de musetel vreo luna in fiecare zi incearca sa le tratezi cat mai natural fara creme cosmetice sa nu te dai cu fond de ten le faci mai rau
succes kiss