| Ancuta59 a întrebat:

Toate rudele mele spun ca sunt frumoasa dar eu nu ma vad asa de frumoasa. voi ce spuneti?

22 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Eu vad poza cu Demi Lovato laughing)
In fine big grin
Si inca ceva : rudele mereu o sa-ti spuna ca esti frumoasa, chiar daca esti doar "simpatica "winking
Asa ca. laughing

| beka a răspuns:

Eu zic ca nu esti tu in pozalaughing
pentru ca acum cateva zile ziceai ca esti blonda si ca ai 12 anithinking
suspectthinking

| Abcfunny a răspuns:

Bună!

Şi crezi că ne minţi că tipa din avatar esti tu? E Demi.
Dacă vrei un raspuns baga o poză cu tine :d

Sănătate!

| Lollidella a răspuns:

Sincer, tot ce vad in poza ta e o pitipoanca plina de roz si cu un bot de 10 km big grin ai cerut o parere, ai primit`o tongue

| MeGhosta a răspuns:

Pacat ca nu esti tu in poza ca sa iti spun daca esti sau nu.si inca ceva,, toate rudele spun ca esti frumos chiar daca esti urat tongue

| Sin a răspuns:

Astepti complimente gratis?
Vrei o parere sincera din partea unui baiat?
Pentru mine o fata nu mai e asa de frumoasa cand asteapta sa-i fie laudata frumusetea.As numi asta narcisism.
Plus ca nu ma atrag fetele sub 16 ani (care mai poarta si roz si mai fac si bot in poza)
In caz ca te simti ofensata, aminteste-ti ca tu ai cerut pareri-lasand la o parte faptul ca acest site are alt scop si nu se ocupa de concursuri de frumusete.

| Sin a răspuns:

Ah, ce-mi place ca da stupid si nefolositor DE PE ALT CONT celor care nu o "gadila" in orgoliu si ca si-a schimbat repede poza. laughing
Matur.

| LittleandLiars a răspuns:

Daca ai fi vrut sa iti spunem cum esti trebuia sa postezi o poza sau macar hi5-ul

Insa daca rudele spun ca esti poate esti big hug

XoXo>big grin

| Ana_6509 a răspuns:

Ai botox? Pe bune acum nu mai ţuguia aşa buzele şi renunţă la rujul acela. Eşti simpatică iar naturaleţea cred că te-ar prinde mult mai bine.

| cristianorudi7 a răspuns:

Hai ca esti frumoasa date-ncolo

| Bi.Dam a răspuns:

Ca nu te cunosc

| pisw_1405 a răspuns:

Oricine e frumos in felul lui.

| purpleice a răspuns:

Si-a schimbat poza, daca citeati commenturile de mai sus v-ati fi dat seama, nu stiu cum arata inainte ca nu am vazut-o.

| PaulB a răspuns:

Te parca te-as cunoaste waiting

| iulih a răspuns:

Hi! sincer sa fiu te-as sfatuii sa mai reduci fardurile happy ca nu-ti sta prea bine nu te supara pe mine mi-am da cu parerea
si cum ziceam daca nu esti fardata love struck
merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-as spune ca ti-au murit admiratorii ca pui asa intrebari... dar tinand cont de faptul ca ti s-a spus deja atunci se pare ca nu ti-au murit. Ei bine, pentru cineva mereu vei fi frumoasa... dar nu pentru intreaga lumehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

You little pitzi :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum te vezi tu, asa te vad si altii.
deci daca zici ca nu esti frumoasa, inseamna ca nu esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum te vezi tu,asa te vad si altii.
deci daca zici ca nu esti frumoasa,inseamna ca nu esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum te vezi tu,asa te vad si altii.
deci daca zici ca nu esti frumoasa,inseamna ca nu esti.

| andreutz99 a răspuns:

In poza ta parca e Demi Lovato asa ca nu mai lua la misto si pune intrebari calumea.Bafta Ancuta!

| crisina a răspuns:

Esti simpatica.