| GabrielaCriss a întrebat:

De ce toata famlia si rudele mele ma ataca prin vorbe?

Răspuns Câştigător
| Alina570 a răspuns:

Draga mea Gabriela,

Am impresia ca tu ai nevoie de mai mult ajutor decat acest site poate sa-ti ofere. Exista o organizatie numita Telefonul Copilului la care poti suna si vorbi cu cineva mai experimentat. Este gratuit, iar adresa web a site-ului lor este aceasta : http://www.telefonulcopilului.ro/.

Daca te simti singura si nu ai cu cine vorbi, imi poti trimite un mesaj privat si voi incerca sa-ti fiu prietena si sa te ajut cat voi putea. Sunt un pic mai mare decat tine dar nu am destula experienta, totusi voi incerca sa-ti ridic moralul cat de bine voi putea.

Pentru idiotii care se pregatesc sa raspunda cu vorbe in vant la mesajul Gabrielei, ganditi-va mai bine inainte sa o faceti.

10 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Bine că nu te atacă fizic.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Stai sa ghicesc in glob.

| Latinmoon a răspuns:

Poate vor sa vorbeasca mai mult cu tine si tu esti mai tacuta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate familiile sunt asa. parerea mea este ca fetele trebuie educate sa tina un ciocan inainte de a tine un cutit de paine

| Teardrop a răspuns:

Întreabă-i, noi nu putem ştii.

| Cupcake a răspuns:

Am observat ca majoritatea intrebarilor tale tin de familie. Nu stiu ce sa zic, ai avut vreodata o discutie serioasa despre lucrurile de genul? Ca sa intelegi si tu de ce se comporta asa cu tine.

| Anonim0078965 a răspuns:

Ei stiu ...de ce nu ii intrebi? Spune-le ca te simti data la o parte de ei si atacata

| Cristina304 a răspuns:

Este normal.
Daca esti si la varsta adolescentei, te inteleg.

| Claudia15Maria a răspuns:

Draga mea stai linistita e la fel si la mine ei doar glumesc cu mine mama ma face vaca grasa si am 57 de kg la 164 cm ( e normal) sau Gulliver (nu mai stiu cum se scrie) ma rog nu asta e problema poate tu nu iti sau seama de chestia asta poate se prfac bine adica sunt buni actori. Nu fi suparata. Poti sa imi scrii un mesaj ce anume iti supun sau sa imi raspunzi trec prin aceeasi situatie dar eu inteleg oameni si sunt nerabdatoare sa ii ajut (am un fel de talent psihologic happy ) asa ca as vrea sa mai vorbim. te pup KISS (in asemenea situati ai nevoie de ajutorul prietenilor ). Daca esti mai timida si nu ai asa ulti poti vorbi cat vrei cu mine XOXOXOXO

| irinako a răspuns:

Cine stie...