| niic a întrebat:

Tocmai m-am vopsit insa nu imi place deloc nuanta care mi-a iesit. este un fel de visiniu. as putea cu decolorant sa il decolorez si asa imi iasa un roscat mai deschis, gen asa: http://tinypic.com/r/muiz6f/5

3 răspunsuri:
| wertori a răspuns:

Mai bine il decolorezi din nou si te vopsesti din nou cu o culoarea buna, eu iti recomand Schwarzkopf Perfect Mousse sunt foarte bune. imi pare rau dar e cam singura solutie, altfel,, daca il decolorezi putin nu merge'' o sa fie o culoare amesteca si iti garantez ca nu iese nimic frumos. spre ca te-am ajutat :*

| niic explică:

Sa * pardon

| capshunicuta a răspuns:

Nu cred ca iti va resi asa. mai degraba un blond rozaliuhee hee