| iuliclaw a întrebat:

Tocmai mi-am comandat avon clearskin professional trebuie sa soseasca la sfarsitu saptamani viitoare, am fost determinat sa comand pachetul pentru ca am avut si alte produse de la clearskin si chiar miau fost foarte bune!
Cine a incercat?
Va dat ceva rezultate?

Răspuns Câştigător
| bellekamms a răspuns:

Buna,da sunt produse foarte bune,dar isi vor face efectul DOAR daca vor fi folosite ca si tratament(zilnic, dimineata si seara). Daca le-ai luat doar ca sa le uiti pe etajera in baie, atunci nu-ti vor folosi la nimic si atunci ai dat banii degeaba.

1 răspuns:
| anutza a răspuns:

Mi se par ok le-am incercat si eu dar fiind la Oriflame folosesc Pure Skin sunt cam la fel