| ladygaga_9914 a întrebat:

Sunt bune urmatoarele produse pentru cosuri? ce imi recomandati? : roll-on `ul de la garnier, batonul corector de la clearskin avon, de la nivea creionul bye bye spot. ce imi recomandati? doar daca le-ati incercat si voi... FUNDITAhappy

6 răspunsuri:
| Adela50 a răspuns:

Buna.Sincer,eu nu-ti recomand nici una.Eu folosesc de la dermatolog zineryt, dar mai este ceva, care mi-a spus mama si cosurile trec.
Dimineata cand te duci la baie, da-te ci prima urina pe fata, unde ai cosuri. O sa ai fata mult mai curata si mai frumoasa, dar si cosurile o sa-ti treaca.Succes.Funda?

| OanaG a răspuns:

Bunahappy

Eu iti recomand Batonul corector de la Avon, deci e foarte bun, il folosesc de 6 luni, daca inainte sa-l folosesti te dai cu o lotiune astrigenta pentru puncte negre, vei avea un ten de portelan,:X

| adryyy a răspuns:

Nici unul. Eu m-am dus la dermatolog si mi-a dat Roaccutane si nu mai am absolut niciun cos! (Inaite aveam pe toata fata).

| Alina. a răspuns:

Iti recomand sa folosesti mibazon! din farmaciile veterinare, este o crema care contine antibiotic si este foarte eficienta, Batoanele astea nu-s bune de nimic si sunt si mai scumpe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce efect au aceste produse, dar stiu cu siguranta ca sistemul Acne de la Mary Kay functioneaza 100%. Merita sa-l incerci! Prietena mea a scapat de acnee si este foarte fericita!

| alexutza_2569 a răspuns:

Eu una am incercat batonul corector de la clearski de la avn si nu este bun de nimic eu una ati recomand creioul bye bye de la niveawinking