| BountyLoverXD a întrebat:

TPU, am o gramada de imperfectiuni pe fata, multe cosuri, dati-mi ceva solutie sau orice pentru cosuri sa scap de ele! Ceva care sa fie cat mai bun!

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand ivatherm akne syt, il folosesc si eu si este extraordinar de bun, iti curata fata in cateva zile si daca il folosesti regulat nu o sa mai ai probleme cu tenul.

| danielaxyz a răspuns:

Crema cu extract de melc de la Herbagen

| irbis a răspuns:

Sa te speli pe fata?

| RaluLoveM3 a răspuns:

Sapunul de sulf e foarte bunhappy mie mi-a mers foarte bine cu el sau incearca crema Zynerit sau tamponeaza-ti cosii cu spirt:*

| crazyboy98 a răspuns:

Si eu am. Am scapat de ele cu sapun de sulf. Incearca la farmacie e vreo 10 lei unu cred. Nu mai stiu mi l-a luat mama. Plzz. funda

| evaziv a răspuns:

Tot ce-ti trebuie este o partida buna de sex si putina apa termala ce sa te dai pe fata sa-ti calmeze fata sa nu-ti mai apara.

| ninelus87 a răspuns:

A spăla FATA CU SAPUN? mai bine nuzic nimic. ei iti recomand ceva bun si puternic pe baza de plante, create după retetele medicinii chineze. http://www.fitocosmetice-tiande.ro/38-seria-anti-acnee-master-herb
aici ai seria intreaga dar iti recomad sa iti ei gelul de curata si crema desigur daca iti permiti și lotiunea. aceste produse se folosesc 2 saptamani după care faci o pauza de 1-2 saptamani apoi revii daca este necesar. gelul il mai folosesti din cand in cand preventiv adica 1-2 ori pe săptămana.
multa bafta la indepărtat acneea