| LLO a întrebat:

TPU help unde gasesc asa ceva la noi pe internet cel putin :( http://www.wholesale-dress.net/......78970.html Fundita.

10 răspunsuri:
| Pufulete456 a răspuns:

La noi nu gasesti sad

| Chokorētoバタフライ a răspuns:

Nu exista la noi lucruri asa dragute (; _winking...

| LLO explică (pentru Chokorētoバタフライ):

Of. de cand imi doresc asa ceva sunt asa cute sad

| Chokorētoバタフライ a răspuns (pentru LLO):

Poti sa-ti comanzi din alta tara, dar e mai complicatsad...
Tot ce ramane de facut e sa speram ca o sa gasim si la noi lucruri asa dragute...laughing

| LLO explică (pentru Chokorētoバタフライ):

Am vazut, dar nu ma descurc singura sa comand si cine stie ce faclaughing da imi doresc sigur vor avea succes :3

| Chokorētoバタフライ a răspuns (pentru LLO):

Si eu imi doresc, deci o sa gasimlaughing daca nu mergem in Japonia ca acolo gasim toate lucrurile dragute pe care le vrem(^_^)

| LLO explică (pentru Chokorētoバタフライ):

Daa ce dragut ar fi, sa ne si mutam laughing

| Chokorētoバタフライ a răspuns (pentru LLO):

Da da da, vreau sa ma mut!*(^o^)*

| voineapaula a răspuns:

Si eu am cautat asa ceva numai pe tip panda si am cautat foarte mult timp pana in prezent dar nu are rost ca nu gasesti.

| dragosc2006 a răspuns:

La noi sicer nu cred, poate te ajuta o coitoreasa http://mdshop.ro/