| Ctrl a întrebat:

TPUbatting eyelashesSalut din nou! Iauzitsi, cand incep scoala vreau sa ma imbrac astfel: un sacou cu maneci 3 sferturi,[stiu ca se poarta toamna asta], o camasa cu volanase, dar nu volane mari, micutsebig grin blugi/pantaloni negrii stramtii cu talie inalta sa bag camasa, imi indrept parul [e luungbatting eyelashes si ceva de incaltat, ori tenesi, ori, ceva care sa se asortezebig grin Am incredere in deciziile mele, dar vrau sa va intreb ce parere aveti.Multumesc!:*

15 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Hey si eu ma imbrac aproape la fel:-p.Tot cu blazer, numai ca eu imi iau un tricou funny, cu pantaloni skinny, si Converse:X! E conbinatia perfecta! Bv:X

| Denisa a răspuns:

Draguta tinuta, si eu tot cu camasa ma voi duce si cu blugi cu talie inalta (daca imi gasesc prin magazine model care sa imi placa) insa in loc de tenesi iti sugerez botine. O sa arati mai eleganta:*

| unknown a răspuns:

E grozav! Bravo, poti incerca cu converse(daca iti plac) daca nu iti sugerez botine
Succes

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Îţi iei sacou cu tenişi? Arată urât în primul rând. Cămaşa cu volanaşe nu-mi place cum sună dar depinde de care ai. Baftă!

| rosto a răspuns:

Pana am ajuns la tenisi era bine, da' ai dat cu bata-n balta la sfarsit. Msk, nu stiu pe cine ai mai vazut tu in camasa eleganta cu volanase si sacou si tenisi. Inlocuieste tenisii cu niste balerini simpli de culoare neagra sau alba si zic eu ca ar fi mai bine. happy

| lavynika a răspuns:

Buna! Frumoasa tinuta, chiar imi place.Esti foarte originala.Incerca si cu niste botine gri, cu blugul bagat in ele.Eu asa vad tinuta.

| Ctrl explică:

Deci sa fie clr pentru toata lumeaa:am zis tenesi, dar nu st sigura ca iau mai! Am zis altceva care se potriveste! Tocmai de aceea am pus intrebarea asta, ca sa imi spuneti si voi,chatterbox nu sa imi tineti predica despre tenesi.

| oanna_4635 a răspuns:

Ador stilul tau:X

esti foarte taresmug

incearca:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tenesi? nu prea merge dar fa ce crezi tu ca e mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tinuta pe care ai aleso:Xbravo!

| ♫♫yukkipawz♫♫ a răspuns:

Incearca imi placewinkingai grija sa nu ai probleme cu profesoribig grinbig grinbatting eyelashes

| rOxi_6094 a răspuns:

Eu cred ca nu merg tenesii cu camasa si sacou.

| Beibiii_7454 a răspuns:

Cc. sa stii ca daca nu aveai camasa mergea cu tenesi happy Daca ai boyfriend blazer, acela merge cu tenesi pentru ca este casual dar in combinatia ta nu merge. Ai putea sa iti iei balerini sau niste sandale romane. your choice.