| Aylin07 a întrebat:

TPU,știți cumva cum iasă violetul de gentiană pe părul șaten?

4 răspunsuri:
| Felissa13Eden a răspuns:

M-am facut si eu azi si se vede destul de bine; daca ai parul si putin mai deschis de la soare, o sa se vada si mai bine.

| wonderwoman123 a răspuns:

Daca ai saten deschis o sa iti iasa dar va fi inchis. Dar daca e saten inchis nu iese si va trebuii sa te decolorezi.

| WolfYTB a răspuns:

Depinde nuanta ta de saten de calitatea vopselei si de cantitatea pusa pe par.Imi dai te rog mai multe detalii ca sa te pot ajuta?

| lilica06 a răspuns:

Buna Aylin!
Poti avea optiunea de a te decolora la varfuri blonda si violetul de gentiana se va vedea foarte deschis si cu mult volum. Oricum, daca vrei sa il porti destul timp, poti astepta ceva timp sa iti creasca parul si sa iti tunzi varfurile.E mai eficient. Sper ca te-am ajutat!