| ..::JB_love::.. a întrebat:

Se prinde violetul de gentiana pe parul saten fara sa il decolorez? va rog mult spuneti-mibig grin!

Răspuns Câştigător
| shadow23 a răspuns:

Da. Acum cateva zile l-am incercathee hee, dar ai grija pentru ca se ia pe perne si cam cu tot ce-l atingi.

2 răspunsuri:
| Deiiu26 a răspuns:

Nu cred ca movul se potriveste la saten.

| adellinas a răspuns:

Se prinde daca ai un saten mai deschis. Dar nu e foarte la moda mai ales pentru noi tinerele, numai batranelel isi mai fac parul cu violet de gentiana. Daca vrei sa-ti faci cateva suvite merge, dar ai si alte optiuni, cum ar fi un spray mov care se aplica pe par sau o vopsea nuantatoare.