| anonim_4396 a întrebat:

care imi zice sh mie cu ce sa ma imbrac intr-o excursiesadfata)
uite merg cu colegii sh colegele de clasa intr-o mini excursie la ...mergem la film la strand la restaurante(din cate stiu eu)si nu stiu cu ce sa ma imbrac mai potrivit ca sa fiu mai in centrul atentiei si bineinteles sa ma simt eu bine imbracata asa! si ce gentza sa imi iau nu prea mare nici prea mica ca doar ceva sandwis trebuie` sa`mi pun cu mine si din astea d`ale fetelorrhee hee plz vreau rasp. pana marti! mrslove struck

3 răspunsuri:
| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Prindeti parul intr-un coc lejer si rebel foarte sus cercei mari si ochelari de soare superlaughing
ii dai gatahappy

| candydream a răspuns:

Niste pantaloni scurti gri, tricou roz, cizme de vara largi roz, ochelari de soare mari cu rame albe, parul lasat pe spat si cu o agrafa draguta si mica in parteadreapta a capului.

| andreeaaa1 a răspuns:

Imbraca-te in roz ...ca am fost si eu intr-o mini excursie si a venit una in roz...chiar daca era grasa da era in centrul atentiei ca era singura in roz si toata lumea statea cu ea.si apropo pune-ti si ochelari de soarewinking