| oFrunza a întrebat:

Trebuie să îmi fac un tatuaj și ar fi primul, acesta va fi situat pe mâna stângă începând de la încheietură până la cot și va fi împrejurul mâinii.
Ăsta este infractorul : http://i.imgur.com/gFHupHy.jpg
Pe gulerul caracterului "cornat" va mai scrie Chaos care mă reprezintă pe mine ca persoană deoarece pot spune că sunt un haos "ordonat-aranjat" plus ca și nume din mediul online, coiotul în genul zeului seth deoarece imi plac zeii mai întunecați pentru că fiecare a ajuns rău dar nimeni nu vrea să știe cum au ajuns așa ( pe scurt îmi plac poveștile care nu mulți au curajul să le asculte ), iar fata ar fi sufletul pe care vreau să îl protejez cand va fi.

Fără prea multe prelingeri, ce părere aveți, ceva indicații, ceva îmbunătățiri?
Îmi place să știu și părerea altora chiar dacă nu vă cunosc, mai ales criticile și scuze că am scris prea mult despre un amărât de tatuaj.

1 răspuns:
| J0B0MAT a răspuns:

Trebuie să fii sigur că e ceea ce te reprezintă şi ai purta tot restul vieţii.
În rest, mult noroc.