| Diutza18 a întrebat:

O idee de tatuaj pe care sa mi-l fac pe un deget sau la incheietura mainii? Mersi happy

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un trandafir rosu sau un porumbel

| DennyxD a răspuns:

O randunica..sunt interesantele acele tatuaje. Dar gandeste-e bine daca chiar vrei un tatuaj.o sa il ai mereu si nu stiu daca merita sa strici pielea pentru un tatuaj.

| Diutza18 explică (pentru DennyxD):

Poi vreau unul de vreo 5 cm maxim deci consider ca nu o sa imi stric pielea pentru el. Mersi de sfat oricum. Mi-ar placea o randunica chiar m-am gandit la asta. happy

| DennyxD a răspuns (pentru Diutza18):

Cu placere

| mimiwewem a răspuns:

Încheietura mâinii ți-ai putea scrie numele tău, sau pe deget, o inimioară, sau un fluture mic.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Semnul infinitului etc.
Pe curând!

| SisMusic a răspuns:

De obicei tatuajele pe incheietura se fac sub forma de scris pentru a nu fi nevoie sa staeaprea mult cu acul lanevelul venelor existand pericolul ca cel care iti face tatuaj sa strapunga pielea!
De asta mai bine iti scrii ceva sau iti faci in alta parte o floare de lotus sau un trandafir negru(arata bine mai ales pe picior!
Totusi iti sugerez sa faci un tatuaj nepermanent prima data sa nu regreti dupa!
Bafta in continuare!winking

| AlleSiAtat a răspuns:

Pai,poti incerca o fundita,ca sa fii mai feminina. :) Sincer,eu mereu am adorat sa vad ca tatuaje semnul infinitului, stelute, diamante sau randunicile. Dar, in primul rand, tatuajul trebuie sa te reprezinte pe tine!;) Ai grija la ce alegi!
Mai jos ai cateva link-uri pentru. inspiratie:
http://weheartit.com/entry/58648771
http://weheartit.com/entry/51474847
http://weheartit.com/entry/62750676

| xXxRadu a răspuns:

Iti poti face un tatuaj cu o bratara sau pe deget un tatuaj cu un inel, un fel de tatuaj cat mai realistic ar fi foarte tare, parerea mea, dar cred ca ai nevoie de profesionisti pentru asa ceva... SPOR!