| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa imi iau niste ghete sport [ adidasi inalti ] sau niste tenesi din carpa, dar nu stiu de la ce firma, ii vreau pe picior nu sa fie grosi. Voi va'ti luat ceva in genu si de la ce firma? M'am uitat pe la adidas la incaltaminte da ma scarbeam de ce vedeam straight face, adica pe net mor dupa modele si pe viu gasesc toate porcariile, pana si imitatiile de firme gen Adidas, Nike, Puma arata cu mult mai bine.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.quick24.ro
Pa, pa.

11 răspunsuri:
| Asdffd a răspuns:

Adio, Osiris, Etnies,DC,Converse,Element,Vans,Fila,Adidas, Puma, Nike:
http://www.u-man.ro/
www.converse.com

| Originals a răspuns:

Buna!
Poti comanda de pe site-ul www.originals.ro, gasesti cele mai noi modele de la Converse la preturi mici, transportul este gratuit, plata se face la livrare si produsul se poate returna indiferent de motiv. Spor la cumparaturi!

| karrry9999 a răspuns:

All star converse eu am

| PlumaDeCondor a răspuns:

Eventual pentru baieti gay. sincer n-am vazut baieti sa poarte shoes roz, mov, turcoaz si alte cele. alea chiar sunt modele pentru fete, in mod expre am cautat asa ceva. eu am 5 dintre modelele care ti le-am dat. ma rog, gusturile difera thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma inseala pe mine vederea sau chiar sunt tenesi si adidasi de baieti straight face?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La primul link de tenesi scrie clar ca sunt de baieti. In orice caz eu vreau ceva inalt si mulat pe picior nu sa fie materialul gros.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Converse eu tot ce gasesc sunt adidasi cu o talpa excesiv de inalta si o bucata de material de o singura culoare straight face, nu au modele diversificate in Constanta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri, m-am rezolvat cu adidasu.

| PricoiuAdriana1989 a răspuns:

Http://www.adistar.ro/
incearca aici, poate iti place o pereche de adidasi, eu am comandat pentru prietenul meu si a fost ff multumit de ei...