| AndreiuTeUrmărește a întrebat:

Trebuie sa ma duc la o petrecere! Am 14 ani, sunt baiat si cam atat! Cu ce ar trebui sa ma imbrac?! Mai ieftin, desigurhee hee. FUNDITAhappy

Răspuns Câştigător
| Archangells a răspuns:

Ce fel de petrecere, unde are loc.detalii. daca e doar intre cunoscuti, te iei dupa ei. blugi+tricou sau bluza, blugi+camasa, daca este la un restaurant de lux mergi la costum, te descurci tu, ca doar ai buletinwinking

3 răspunsuri:
| AnotherCatWoman a răspuns:

Cu carisma. Crede-ma, la un baiat, atat timp cat este curat si hainele nu stau pe el ca pe gard, nici nu mai conteaza cum este intolat. Carisma lui si felul in care ii face pe ceilalti sa se simta in preajma sa conteaza. Degeaba vii imbracat la patru ace daca ti-ai uitat limba si buna dispozitie acasa... Distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blugi. adidasi. tricou happy eventual bluza/pulover

| DeejayAndr3y a răspuns:

Pai sa incepem:
1: O camasa frumoasa(eu prefer camasile cu gluga care se desface si colorata albastra cu alb, verde cu albastru, alb cu negru etc)
2: Blugi deschisi la culoare (albastrii)
3: Bascheti sau Skater
4: Par cu gel, fixativ, spuma
5: Esti Gata
6: Funda big grin