| Balboa a întrebat:

Maine merg la o petrecere si habar n-am cu ce sa ma imbrac:-s. Ceva sugestii?

Dar nu rochite... ceva mai casual. dar nici blugi! rolling on the floor

Funda desigur:*:*

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Ahh toata lumea ti-a recomandat colanti rolling on the floor
Colantii nu cred ca ar fi potriviti.
Eu zic sa iei o camasa si o fusta neagra cu talie inalta.In picioare ai putea sa iei clasicii pantofi negri cu toc, parul il poti prinde intr-un coc mai neglijent, iar machiaj nu iti recomand(poate putin fond de ten sau rimel).
Daca vei merge asa vei arata Okay, chiar foarte Okay.^^

6 răspunsuri:
| ByasiAtat a răspuns:

Pai atunci ...Cred ca ar merge niste colanti cu un tricou mai lung! Ce zici?

| Roxii_5109 a răspuns:

Youtube is the answer happy

| madutza_2178 a răspuns:

Nu stiu ce sa zaic... Poate niste colanti negri, luciosi si cu o bluza ceva mai eleganta si lunga...

| Looly_7417 a răspuns:

Colanti tongue:*. Funda?

| nico_3420 a răspuns:

Hmm...incearca niste pantaloni de blugi scurti, cu niste tocuri, si o camasa alba bagata in pantaloni, si o geanta plic.

| andreea_2211 a răspuns:

Eu as zice o pereche de colanti cu un maieu decoltat si niste pantofi cu toc