| Krosa a întrebat:

Cum ar trebui sa ma imbrac la o petrecere? dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Petrecere de gala:
-rochie rosie, neagra sau crem mai sus de genunchi
-pantofi rosi, negri sau crem
-poseta rosie, neagra sau crem
-accesorii mari si cu stil

Petrecere intre prieteni:
-blugi stramti
-cizme pana la genunchi
-un tricou alb sau negru
-o vestuta subtirica in contrast

Petrecere "colorata"
-blugi stramti roz sua albastri
-tenishi
-tricou colorat
-vestuta deasupra

Oricum te-ai imbraca, vei arata bine! Succes si distractie placuta! Funda?

6 răspunsuri:
| Krosa explică:

Rochie scurta

| Snufkin a răspuns:

Depinde de petrecere big grin daca este una cu prietenii :blugi, sneekersi si un top mai fain tongue ca una cu sclipici sau ceva.
daca e vorba de o petrecere unde sunt si adulti(parinti unostiinte) :ia o fusta si o bluza decoltata cu un bolero mai lejer
si cu petrecerile de club sunt multe feluri de imbracaminte: tocuri, declteu si fusta/blugi sau daca este mai rebel atunci sneekersi fusta neagra/blugi negri si un top mulat colorat

| oana2508 a răspuns:

Depinde ce fel de petrecere este. mai multe detalii

| ღღDέDέEBчέiiiBiiiღღ a răspuns:

Ar trebui cu o rochie faina ca in filme aproape da daca nu iti place sa te imbraci in fuste,rochii... ca si mine ia-ti niste blugi,niste tenisi,si o bluza mai larga sau niste blugi strimti, strimti, niste platforme si o bluza mai larga dar eleganta, bluza poate sa fie strimta si elaganta sau poti sa iti iei un corset dar nu uita blugii preferabil sa fie luciosi (daca e seara merg tinutele astea)daca nu poti purta tenisi cu blugi sau iegari si sus sa iti iei o bluza (larga sau strimta) cum vrei da sa fie mai lunga sa se potriveasca cu iegarii si daca nu vrei tenisi poti lua niste papuci cu toc... pup love struck fii fru moasa pa.

| kattya a răspuns:

Cu haine

| Rebekca a răspuns:

Da ai dreptate