| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa ma duc la un banchet saptamana asta si nu am idee cu ce sa ma imbrac. Vreau sa iau un papion in loc de cravata dar nu stiu ce culoare. Vreo idee?

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Depinde de camasa.

| gfdessjtyrd76 a răspuns:

Mov, mie imi place sa vad la baietii culoare aasta bafta si distractie placuta

| marvellover a răspuns:

Depinde de camasa, de costum si de incaltaminte.

| dtgkjdht a răspuns:

Daca camasa e roz pune-ti papion negru daca camasa alba pune-ti rosu daca albastra alb sper ca te-am ajutat apropo da-mi o funda

| nicksb a răspuns:

Papionul imi pare si elegant si "chic". O camasa alba si un papion albastru cred ca ar merge. Atentie la camasa, trebuie sa aiba guler de papion.

| bybyshorrr a răspuns:

Pai trebuie sa iti iei papionul in functie de celelalte parti componente ale costumului, eu* iti dau o idee sa iti iei niste pantaloni colorati (albastrii, rosii, verzi, etc.) o camasa sau un tricov simpleee si in functie de asta iti alegi sh papionul. sper ca te-am ajutat. FUNDA!