| EdwardEtc a întrebat:

Salut happy imi zic si mie cineva o tinuta mai "urbana" pentru banchet ? nu vreau cravata,papion sau pantaloni de stofa + pantofi ca nu suport asa ceva .Mersi anticipat

1 răspuns:
| CopilașTembel a răspuns:

Ia-ti blugi cu turul lasat, o pereche de tenisi negri s-au cei mai colorati pe care ai gasesti, o camasa alba cu un lant misto(un lant cu lama(http://www.ebiju.eu/......raniu,ceva original) si o sapca purtata cu cozorocul in spate + un ceas simplu. Sper sa-ti placa.:P