| DaReZon a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac la banchet-ul din a 8 a? (nu vreau pantaloni de stofa, sacou, cravata sau papion)

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ma mir ca nu ai exclus camasa si tricou.
mda...panatalonii de stofa nu-mi plac nici mie thinking
Blugi inchisi la culoare+tenesi vintage+camasa simpla sau tricou + sacou cu maneci 3/4.

| Musique a răspuns:

Atunci ia-ți fustiță dragule.

| bloodyhell a răspuns:

Imbraca o camasa si o pereche de blugi.

| OneDirectionForever1D a răspuns:

Pai de obicei la banchet asa ar trebui sa te imbraci....cu pantaloni din stofa, papion etc. Poti opta pentru niste jeansi negri si mai mulati, un tricou si niste converse sau skateri. Parerea mea este ca ar trebui sa iti iei un sacou dar din acelea la moda, colorate.P.S sper ca esti mai slab de felul tau pt.ca altfel nu prea vor sta jeansii bine pe tine.Bafta!

| walstar a răspuns:

Sefule eu iti zic acum cum ma duc eu joia asta ca am banghetul la otopeni: deci blugi colorati; adidasi; o camasa alba subtire; cravata; o freza misto facuta azi big grin FUNDA TE ROG