| Alexandra18000000 a întrebat:

Trebuie sa scap de coșuri în 3 săptămâni și nu știu cum, ma poate ajuta cineva printr-o masca de față sau o rutina, va rog mult!

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Cu toate că sunt băiat,îți pot recomanda ceva care probabil va merge,ideea e alta,nu pot garanta eficacitatea deplină a produselor pe pielea ta, dar merita sa încerci totuși.
In primul rand, trebuie sa ai in rutina ta un gel de curățare (daca nu ai e cam nașpa)—Eu îl am pe cel de la Roche posay și își face treaba binișor.
In al doilea rând, eu mai folosesc gelul effaclar duo+ pentru a pune pe coșurile urate(doar o pata pe cos, nu pe toată fața.Eu am pățit sa am o acnee urâtă din cauza lui că nu știam cum se aplică, deci da—MARE GRIJA)
Iar pentru a-mi vindeca de tot micile semne care rămâneau după ce se uscau coșurile, mă dădeam cu crema asta recomandata de dermatolog.
https://www.drmax.ro/......40ml-avene
Daca te speli dimineața și seara cu un gel de curățare și aplici 1-2 zile, in fiecare seara, gelul effaclar duo și a treia și a patra zi dai cu crema de care îți ziceam, ar trebui sa treacă.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu mai mănânci deloc dulciuri.