| lelos1234 a întrebat:

E buna masca neagra sa scap de cosuri?

4 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Nu stiu ce sa zic, pentru ca nu am folosit, insa iti recomand de 2-3 ori pe saptamana sa-ti cureti fata lasand sa actioneze 10 minute o masca din bicarbonat de sodiu si ulei de cocos(gasesti la plafar, hypermarket etc), ulterior poti sa folosesti si Roche Posay-DUO effect. Eu le folosesc pe ambele si tenul s-a curatat destul de mult.

| Popm a răspuns:

E super buna! o gasesti pe www.cassiopea.ro! recent i-am descoperit si eu