| IrinaAniri a întrebat:

Trenciurile sunt la moda toamna asta? eu am unul negru, cu ce culoare de pantaloni arata cel mai bine?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți vedea aici ce se poartă: www.quick24.ro
Pa, pa.

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Maro ^_^

| Thatsnotmyname a răspuns:

Da, încă mai sunt la modă. Cred că arată bine cu orice culoare de pantaloni, însă fiind toamnă, și pentru că el e negru, ți-aș recomanda o culoare mai veselă: portocaliu, maro deschis, galben, roșu.
Sper că te-am ajutat! Succes! happy

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Da,inca se mai poarta atat timp cat stii cu ce sa le imbraci.Nu iti recomand maro-ul culoare de pantaloni care poate fii asortata la un trenci negru.Eu cred ca ai fii okay cu niste pantaloni gri/bej/alb.Sunt nuante potrivite, nu vei da gres.Bafta!

| R0011 a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa il porti cu niste pantaloni mai deschisi la culoare. El fiind negru, nu ar arata tocmai bine cu niste pantaloni tot negri, maro sau alte culori inchise.
Pa pa.:*

| aliiluvyou a răspuns:

Da,din câte ştiu se poartă.
Merg cu nişte blugi strâmţi, albastru închis.Depinde..thinking Asta e părerea mea.:*

| ZipercooDe a răspuns:

Fara pantaloni.