| cristina_2301 a întrebat:

Ce culoare e la moda toamna asta?

3 răspunsuri:
| RamonaMn a răspuns:

Culorile verde-menta, albastru-indigo, rosu-violet sunt cele propuse pentru sezonul toamna-iarna 2008-2009. Ele se aseaza in jurul maroului care devine culoare de baza, creand o armonie intre rece si cald. Nota de prospetime este data insa de culori luminoase precum galben, violet, turcoaz.

Sursa: http://www.fashionandbeauty.ro/......_week.html

| Crisu_8081 a răspuns:

Se aud zvonuri ca vor fi la moda culorile pastelate precum:visiniu, violet, roz prafuit, galben-mustar, maro, albastru electric, gri.

| maryen4all_9954 a răspuns:

Pai findca citesc multe reviste de moda pentru sa-ti raspund alb-pin alb-negru, galben-verde sau poti sa alegi si culorii mai deschise la care sa le alaturi alb sau negru...se potrivesc cu orice