| SATIR a întrebat:

Stie cineva daca e bun de ceva ODABAN?
Am mare nevoie de un antiperspirant puternic, transpir foarte rau sub axila. si am vazut pe net ca se vorbeste numai despre acest antiperspirant. Stie cineva? daca chiar e bun?
Dau

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| LuMix a răspuns:

Da l-am folosit e chiar bun

| SATIR explică (pentru LuMix):

Eu transpir foarte rau, si am cautat pe net o gramada, si peste tot numai de acesta am dat. daca tu zici ca e bun, asa o fii. o sa-l cumpar cat de curand si eu

| LuMix a răspuns (pentru SATIR):

DA cumparal

| SATIR explică (pentru LuMix):

Mersi. si cum va trebuii sa-l folosesc? sau scrie pe prospect/? daca are prospect...laughingthinking

| cristinaptx a răspuns (pentru SATIR):

Eu il folosesc de 3 zile si nu functioneaza, transpir la fel...actioneaza mai greu?