| Andreea50 a întrebat:

Uleiul de ricin chiar te ajuta sa ai gene mai lungi sau exista vorbele acestea numai de dragul de a prosti lumea? A obtinut cineva rezultate concrete, reale?

7 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Am folosit si eu ulei de ricin,il luasem de la farmacie, si farmacista mi a zis ceva ca e bun si pentru gene, ar trebui sa il testezi sa vezi...nu sunt sigur

| Tania a răspuns:

Folositoare intrebarea ta, vreau si eu gene mai lungi, dar nu sunt sigura daca e chiar folositor...

| Flaviuka a răspuns:

Uleiul de ricin se foloseste f des pentru par, impotriva caderii lui sau ca sa iti creasca mai repede. Acelasi lucru se intampla si cu genele. Poate nu iti cresc foarte mult da o sa iti stea altcumva, poate mai curbate.

| dulcykaLy a răspuns:

De gene nu am auzit. intr-adevar ajuta cresterea parului, dar am auzit si am si incercat(si a dat rezultate) dar doar la parul din cap si la sprancene. happy

| behappy a răspuns:

Functioneaza.iti spun din experienta.toata vara trecuta am folosit ulei de ricin (cam de 4 ori pe zi). L-am pus intr-un recipient de rimel.gol.
Acum am gene mai dese si lungi b-)

| D33a1351 a răspuns:

Este foarte bun pentru gene am incercat si eu si a dat roade chiar am genele mai mari. Sper ca te'am ajutat:*:*

| RxP a răspuns:

Uleiul de ricin chiar ajuta la cresterea parului...insa de cresterea genelor nu stiu si nu prea cred...