| T30D0RA a întrebat:

Chiar e bun uleiul de ricin pentru gene? A incercat cineva si a dat rezultate? raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| piciuk a răspuns:

Are efect, dar nu la toata lumea.la mine are, dar o prietena de-a mea poate sa se dea si cu tone si nu are absolut niciun efect. bine. pentru rezultate satisfacatoare trebuie sa te dai regulat cu ulei de ricin, adica in fiecare seara inainte de culcare si ramai peste noapte cu el. dupa aprox. 2-3 saptamani vei vedea rezultatele. te pup

6 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

Buna, sincer ciki eu nu stiu daca are vreun efect.Si eu mi-am dat pe gene dar nu a dar rezultate, mai mult a dat la unghii care mi-au crescut "mari". Dari ca nu se intampla nimic dar de mai multe ori, eu nu mi-am dat des pentru ca nu am avut timp.

Sper ca te-am ajutat!

| Crisstina a răspuns:

Da, chiar e bun. Eu am incercat si a dat rezultate. Am luat peria de la un rimel care s`a terminat si cu ajutorul ei m`am dat in fiecare seara cu ulei de ricin, timp de 2-3 saptamani. Chiar am vazut o diferenta. Incearca, nu ai nimic de pierdut!

| Elisa_7688 a răspuns:

Buna... ulei de ricin este foarte bun pentru unghii, par este bun si pentru gene. daca vrei sa iti dai cu ulei de ricin pe gene, mai intai trebuie sa le tunzi foarte putin si dupa sa iti dai in fiecare zi...

| Elisa_7688 a răspuns:

La mine a dat roade...in privinta genelor, a parului si a unghiilor...este foarte bun si pentru sprancene

| mikastelutza a răspuns:

Si eu m-am dat cu ulei de ricin pe spparncene si pe gene e chiar bun iti face genele mai lungi dar nu trebuie sa le tai putin cum a zis mirelush si pentru sprancene e bun iti da o forma frumoasa

| mikastelutza a răspuns:

Funda te rog frumos!?