| Simonaaaaaaaa a întrebat:

Poti sa folosesti uleiul de ricin pentru gene? cum il aplici? c rezultate are?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate folosi. uleiul de ricin accelereaza cresterea la mine chiar a dat rezultate.eu imi puneam seara inainte de culcare la baza genelor chiar a dat rezultate.

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Se poate folosi foarte bine.Cumpara-ti o pensula mica de acuarele si foloseste-o pe aia.Rezultatul este ca, intr-o perioada mai mare de timp, genele ar trebui sa creasca!

| Marii a răspuns:

Ia o pensula mai veche de la un rimel, spal-o bine, bag-o in ulei si da-ti pe gene. Iti vor creste mai repede genele. happy

| maraa_9303 a răspuns:

Eu folosesc ulei de ricin.
Pai de preferat e sa il aplici cu ajutorul unei periutze de mascara.
Intr-o luna se vad efecte foarte vizibilehappy

| Little Princess a răspuns:

Da.si eu il folosesc pentru cresterea rapida a lor.il aplici pe gene ungandu`te cu el. pui un pic pe deget si dai pe gene.succes! numai sa ai grija//

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poate fi folosit si pentru gene. Le indeseste si le face sa creasca putin mai mari. Aplica-l cu o periuta de rimel curata(dar ai grija sa nu fie incarcata, ca sa nu-ti curga in ochi)exact ca pe rimel.Sa nu incarci genele cu acesta si sa-ti dai cu el doar pe gene nu si pe pleoapa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti sa il folosesti si este chiar foarte bun. Eu am patit-o fix in ziua de revelion mi-am ars genele, iti dai seama ca eram disperata. Eu aveam genele foarte mari frumoase si hop mi le-am ars. In fine asta a trecut. Pricipalu e ca am folosit ulei de ricin, aplicat la baza genelor si trebuie sa faci asta cel putin pe durata unei luni. Poti si mai mult bineinteles, dar macat o luna. Aplica in special seara si ori de cate ori ai ocazia. Bafta!
:*