| Emily990 a întrebat:

Uleiul de ricin cu vitamina A ajuta la cresterea parului?

Răspuns Câştigător
| Glamour612 a răspuns:

Uleiul de ricin este foarte bun pentru creșterea părului și îndesirea acestuia. Ți-l recomand cu mare drag.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, uleiul de ricin e miraculos pntru par, il lasa mai fin, cu aspect si textura sanatoasa si accelereaza si cresterea (nu cu mult, dar se simte). Poti incerca sa amesteci cu vitamina a (7-10 picaturi de vitamina a, o lingurita de ulei de ricin, eu am parul scurt, deci poti sa mai adaugi ca sa iti ajunga), miere o lingurita, lamaie cativa stropi si galbenus de ou.Sa le aplici pe parul uscat. Dupa o ora, doua, te duci si te speli cu sampon. Poti sta si o noapte intreaga, se recomanda si asa, doar ca la
mine merge la fel de bine si o ora.

| Tzukushi a răspuns:

Da, dar o sa-ti ingrase parul

te astept pe siteul sa citesti mai multe www.sfaturilemariei.com

te puuup

Răspuns utilizator avertizat
| Stefanuut a răspuns:

Uite aici o lista, la ce te ajuta uleiul de ricin, astept funda. Multumesc!
http://www.andreearaicu.ro/......ea-parului