| Daysukki a întrebat:

Uleiul de ricin se aplica pe parul ud sau uscat?

Răspuns Câştigător
| SsAa a răspuns:

Buna uleiul de ricin se aplica pe radacinile parului apoi incepand de sus in josul parului... dupa care te speli pe par happy Sper ca te-am ajuatat... Funda?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se aplică pe părul uscat și după 2 ore te speli cu un șampon vitaminizant și un balsam hrănitor!
Pa, pa.

| DMuffin a răspuns:

Pe parul uscat inainte de spalarehappy

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Uscat inainte de a face baie

| Paty7 a răspuns:

Pe parul ingrasat inainte de spalare, apoi se lasa 2-3 ore, sau daca poti toata ziua cu cat mai mult timp inainte de a`l spala.

Funda? love struck

| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns:

Se aplica pe parul ud deoarece pe parul uscat...incearca dar nu o sa-ti mearga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uleiul de ricin se aplică pe părul ud.
Sper să-mi dai fundă!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se aplica pe parul ud doar la radacina, nu il aplica pe tot parul pentru ca o sa fie cleios si iti va da efectul de par gras.

| Andreea303 a răspuns:

Eu il aplic o cantitate pe parul uscat la radacina parului masand bine, si apoi, pentru restul parului, fac o masca cu ulei de ricin, ulei de masline si 2 galbenusuri de ou. Stau cu parul asa cat de mult pot. Chiar si 5 orehappy